HAVENS

HAVENS Horsefeed je vedúcou značkou vo výžive koní a koňom v Európe. Holandská spoločnosť bola založená v roku 1845 a odvtedy spoločnosť HAVENS neustále vyvíja a zdokonaľuje svoje kŕmne výrobky.
Dnes vám hrdo predstavujeme kompletný a všestranný sortiment kociek, zmesí a müsli. Tieto výrobky sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
 

Všetky výrobky z koňa HAVENS sú zaručene 100% prírodné (100% rastlinné) a neobsahujú žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Kŕmne produkty sa skladajú z vysoko kvalitných surovín v plne vyváženej receptúre a sú balené v papierových vreckách (20 alebo 25 kg).
 

V spoločnosti HAVENS máme len jeden cieľ: poskytnúť najlepšiu možnú výživu pre vášho koňa alebo poníka. S kvalitnými krmivami, ktoré zodpovedajú všetkým výživovým požiadavkám; od chovu po jazdu na voľný čas, závodné alebo športové športy na najvyššej úrovni.
Pretože výživa vášho koňa je naša starostlivosť ...!


Všetky naše zdroje sú podporované výskumom HAVENS, ktorý je kombinovaný s našimi viac ako 150 ročnými skúsenosťami. Vyrábajú sa v súlade s medzinárodnými normami v jednom z najmodernejších výrobných zariadení Európy na rieke Meuse na juhu Holandska.