Guidolin Wafer-Fioc je zdravý prírodný krmivový produkt pre kone, ktorý kombinuje vysoko kvalitné krmivo s dlhými vláknami (priemerná dĺžka 15 až 20 cm) a vločkové obilniny. Tieto chutné oblátky pre kone sa vyrábajú pomocou najmodernejších technológií, ktoré umožňujú zachovať štruktúru dlhých vlákien. Dodáva sa ako kompaktný „sušienok“ 4 ​​x 4 cm, ktorý sa ľahko rozpadá. Wafer Fioc je vysoko stráviteľný vďaka začleneniu vločkových obilnín. Je to mimoriadne zdravý a prospešný výživný produkt, ktorý je ideálny pre tráviaci systém koní. Dlhé vlákna zlepšujú gastrointestinálny priechod a zloženie sušienok umožňuje dlhšie žuvanie a slinenie počas požitia. Parou varené a následne laminované obilniny zachovávajú vlákna, arómu a extrémne vysokú biologickú hodnotu zložiek. Vločkovací proces sa zameriava na chemické a fyzikálne organoleptické vlastnosti obilnín, podporuje zvýšenie stráviteľnosti a chutnosti zložiek a zahŕňa úplnú sterilizáciu spolu s odstránením antioxidačných faktorov. Umožňuje tiež želatínovanie škrobu, menovite jeho premenu na dextríny a menej zložité cukry a následnú stratu kryštalických štruktúr, čo ďalej zlepšuje trávenie.

Prísna kontrola kvality všetkých krmovín a vločiek. Konzistentné hygienické výrobné operácie - bez prachu, plesní ... Praktické skladovanie a distribúcia. Prispôsobenie poskytuje možnosť meniť zmes surovín. Zníženie prevádzkových nákladov na zamestnancov a skladovanie a zníženie plytvania krmivom


Nie je potrebné žiadne ďalšie krmivo. Ideálne pre kone náchylné na koliku. Wafer Fioc nie je granulované krmivo. Krmivo s miernou hladinou škrobu. Wafer Fioc môže byť namočený v teplej vode pre staršie kone so zlými zubami, respiračnými problémami alebo pre tých, ktorí majú sklon k uduseniu. Vždy poskytujte dostatok čerstvej čistej vody.