ST.HIPPOLYT BRANDON

St.hippolyt Brandon

hypoalergénna výživa pre kone s glyx-faktorom.
 Jedná sa o plnohodnotné, chutné krmivo pre kone s nízkým alergénnym potenciálom, ktoré je plne vitaminizované a mineralizované.

 Vďaka nízkemu glykemickému indexu ( *Glyx-faktor ) je Brandon vhodný  špeciálne pre kone, u ktorých je nutné dbať na nízky obsah ľahko stráviteľnej energie.

Pocit nasýtenia prostredníctvom špeciálnej kompozície vláknin.
Hlavnou zložkou krmiva je vysoko hodnotná lucerka z oblasti Champagne. 

Minerálne látky, vitamíny a antioxidanty dodávajú vitálne látky
Ďalšie krmné komponenty obsahujú vysoko hodnotné zdroje energie a vlákniny, biologicky vysoko dostupné minerálne látky, vitamíny a antioxidanty. 
Nízky alergénny potenciál
Spracovanie obsiahnutých hypoalergénnych látok, receptúra bez použitia bylín, vynechanie obilovín v produkte Brandon xl a ďalej laktofermentácia jačmenných vločiek, resp. vločiek prosa v produkte Brandon xs a xp, prináša u tohoto krmného produktu nízky alergénny potenciál.
Brandon je pre kone s alergickými problémami, resp. s problémami žalúdka a trávenia veľmi dobre poživateľný a stráviteľný.

Krmivo pre rôzne potreby, požiadavky.
Brandon je koncentrovaná plnohodnotná a vyvážená výživa pre kone, ktorá môže byť podávaná ako suchá, tak i vo forme krmnej kaše. V dôsledku inovatívneho zloženia je vhodná pre najrôznejšie oblasti použitia. Pritom Brandon môže nahradiť obvyklé energetické krmenie alebo môže byť obmedné podávanie objemového krmiva, poprípade po konzultácii s veterinárom môže byť úplne vynechané. Brandon je dodávaný v troch variantách: Brandon XS, Brandon XL, Brandon XP.