Plastové oplotenie 

Ponúkame plastový plot, ktorý ma v sebe zalisovaný vodivý drôt. Už žiadne montovanie elektrického ohradníka. Poskytujeme 10 ročnú záruku na materiál. Plot je vyrobený z polyetylénu, ktorý je najbezpečnejším a najšetrnejším materiálom pre váš plot. Výroba prebieha bez dopadov na životné prostredie. Aby sa zabránilo UV žiareniu, používame vysoko kvalitné stabilizátory. Najobľúbenejšie sú biele a čierne ploty, ale je možnosť vyrobiť ploty aj v iných farbách podľa požiadaviek zákazníka. Naše ploty sú silné a odolné, ich cena je v porovnaní s tradičnými plotmi veľmi konkurenčná a estetická. Ľahká inštalácia je ďalšou výhodou tohto výrobku. Cenník nájdete nižšie neváhajte nás kontaktovať vypracujeme Vám cenovú ponuku na výstavbu oplotenia na kľúč. V prípade oplotenia nad 800 m poskytujeme zľavy.

Plastové oplotenie je vynikajúcou voľbou elektrického oplotenia, ktoré zaisťuje bezpečnosť, odolnosť a praktickú bez údržbovosť. Naše ploty pre kone a hospodárske zvieratá nevyžadujú maľovanie, pretože vďaka vysoko hustotnému polyetylénu HDPE a použitiu vhodných prísad nebudú ploty praskať alebo meniť farbu. Naše elektrické ploty sú investíciou na mnoho rokov. Konské ploty (elektrický priečnik) vďaka špirálovo zváranému vodiču v priečniku vedú elektrinu bez použitia ďalších izolátorov, pások alebo opletení. Na naše elektrické ploty sa vzťahuje 10-ročná záručná doba. Základné rozmery plotu priečky sú: priemer priečky - 75mm, priemer tyče - 136mm. Pokiaľ ide o lanové elektrické oplotenie, priemer stĺpika je 63 mm a priemer elektrického kábla je 8 mm.. Poskytujeme ploty najvyššej kvality a bezpečnosť zvierat je základným aspektom spoločnosti pri plánovaní a implementácii nových produktov. Preto spoločnosť používa zaoblené tvary na elimináciu akýchkoľvek ostrých hrán, ktoré by mohli spôsobiť porezanie v dôsledku trenia zvieraťa o elektrický plot. Oplotenie má úžasný dizajn, ktorý zmení vzhľad vašej stajne.


Oplotenie s dvomi priečkami čierna farba

Základné rozmery plotu priečky sú: priemer priečky - 75mm, priemer stĺpu - 136mm. Dĺžka stĺpu 2 m  80 cm ide do zeme. Vzdialenosť medzi stĺpmi 1,67 m . Koly sa vŕtajú do zeme a obsypávajú zeminou, nie je potrebné žiadne betónovanie. Cena za bežný meter kompletného  plastového oplotenia v čiernej  farbe s dvoma priečkami je 19 eur/M bez montáže a dopravy.  Neváhajte nás kontaktovať vypracujeme Vám cenovú ponuku na výstavbu oplotenia na kľúč. V prípade oplotenia nad 800 m poskytujeme zľavy.

Oplotenie s dvomi priečkami biela farba

Základné rozmery plotu priečky sú: priemer priečky - 75mm, priemer stĺpu - 136mm. Dĺžka stĺpu 2 m 80 cm ide do zeme. Vzdialenosť medzi stĺpmi 2 m . Koly sa vŕtajú do zeme a obsypávajú zeminou, nie je potrebné žiadne betónovanie. Cena za bežný meter kompletného plastového oplotenia v bielej farbe s dvoma priečkami je 21 eur/M bez montáže a dopravy.  Neváhajte nás kontaktovať vypracujeme Vám cenovú ponuku na výstavbu oplotenia na kľúč. V prípade oplotenia nad 800 m poskytujeme zľavy.

Oplotenie s tromi priečkami čierna farba

Základné rozmery plotu priečky sú: priemer priečky - 75mm, priemer stĺpu - 136mm. Dĺžka stĺpu 2 m 80 cm ide do zeme. Vzdialenosť medzi stĺpmi 1,67 m . Koly sa vŕtajú do zeme a obsypávajú zeminou, nie je potrebné žiadne betónovanie. Cena za bežný meter kompletného plastového oplotenia v čiernej farbe s tromi priečkami je 23 eur/M bez montáže a dopravy.  Neváhajte nás kontaktovať vypracujeme Vám cenovú ponuku na výstavbu oplotenia na kľúč. V prípade oplotenia nad 800 m poskytujeme zľavy.

Oplotenie s tromi priečkami biela farba

Základné rozmery plotu priečky sú: priemer priečky - 75mm, priemer stĺpu - 136mm. Dĺžka stĺpu 2 m 80 cm ide do zeme. Vzdialenosť medzi stĺpmi 2 m . Koly sa vŕtajú do zeme a obsypávajú zeminou, nie je potrebné žiadne betónovanie. Cena za bežný meter kompletného plastového oplotenia v čiernej farbe s tromi priečkami je 25 eur/M bez montáže a dopravy.  Neváhajte nás kontaktovať vypracujeme Vám cenovú ponuku na výstavbu oplotenia na kľúč. V prípade oplotenia nad 800 m poskytujeme zľavy.

BrányJednodielna brána 1,7 m  120 eur
Dvojdielna brána 3,4 m 200 eur