ST.HIPPOLYT ŠPECIÁLNE KRMNE DOPLNKY

St.hippolyt špeciálne krmne doplnky

Dnes je už všeobecne známe, že nedostatok výživných látok alebo určitých kombinácii výživných látok môže viesť k veľmi vážnym zdravotným problémom, ako je chronické krívanie, svalové deformácie a zatuhnutie, znovu a znovu sa vracajúce problémy s trávením alebo s dýchaním,kožnými problémami a taktiež psychické poruchy.
Produkty s veľkým synergickým efektom
Jedným z najväčším úspechom bolo vyvinutie produktu Movicur, jedného z prvých krmných prostriedkov, ktorý s pomocou novozélandských zelených mušlí (Perna canaliculus) a mnohých ďalších vybraných výživných prostriedkov dodal mnohým majiteľom koní opäť odvahu.
S produktom Ungulat Hufkur sú koňom dávané k dispozícii práve také kombinácie výživných látok, ktorých má nedostatok pri problémoch s rastom kopyta. Ungulat pôsobí na podporu rastu kopyta taktiež nepriamo, prostredníctvom zlepšeného trávenia a transportu výživných látok.
Správna voľba
Micro Vital a Makor cielene vyplnili medzeru v podávaní výživných látok. Micro Vital je Booster stopových prvkov, ktorý perfektne vyrovnáva ich nedostatok v základnom krmive. Makor pokrýva občasnú prudko zvýšenú potrebu magnézia koní v stresových situáciach.