Iconoclast chrániče

Ortopedické podporné chrániče Iconoclast® majú naše patentované popruhy Double Sling® pre jedinečnú bočnú podporu. Vďaka rovnomerne rozloženej podpore závesných vetiev je Iconoclast® jedinými chráničmi, ktorá skutočne zdvíhajú a podporujú konskú nohu. Je navrhnutá tak, aby obmedzovala rušenie a obmedzovanie kĺbov, a je tak dokonalou všade okolo pre každú disciplínu koní.
Iconoclast® Orthopedic Support Boots je navrhnutý tak, aby sa používal každý deň pri jazde na prevenciu poškodenia mäkkých tkanív dolných končatín. Pomôže vašim koňom cítiť sa istejšie s každým krokom, ktorý podnikne v aréne.

Ortopedická podporná topánka Iconoclast® má absolútne REVOLÚČNÚ podporu konských končatín. Topánky Iconoclast® sú špeciálne navrhnuté tak, aby podporovali a chránili odpružené a sezamoidné oblasti poskytovaním 360-stupňovej podpory konskej končatiny. Nikdy nebol tento spôsob podpory pre konských športovcov poskytnutý prostredníctvom popruhu na neobmedzujúcom zariadení.

O nás

Celú našu radu topánok Iconoclast® navrhli tréneri koní a poprední veterinári, ktorí neboli spokojní s výkonom všetkých ostatných koňských chráničov na trhu. Konská noha potrebuje podporu a ochranu pred každodennými dôsledkami extrémnych fyzických aktivít a doteraz neexistuje topánka, ktorá by primerane spĺňala obidve tieto požiadavky. ČO JE ROZDIEL ICONOCLAST®!