Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Dvojkomorová napájačka s rýchlym plnením DT30FF (137L)

273.00  s DPH
Napájačka najvyššej kvality. Má charakteristickú lesklú čiernu farbu  so žltým, ľahko prístupným servisným krytom. Má rýchlo plniaci plavákový ventil, ktorý je vybavený 3/4 palcovým konektorom a je schopný dodávať až 175 l/min (tlak 3 bary).

Dvojkomorová napájačka s rýchlym plnením DT90FF (400L)

396.00  s DPH
Napájačka najvyššej kvality. Má charakteristickú lesklú čiernu farbu so žltým, ľahko prístupným servisným krytom. Má rýchlo plniaci plavákový ventil, ktorý je vybavený 3/4 palcovým konektorom a je schopný dodávať až 175 l/min (tlak 3 bary).

Izolovaná Napájačka Dvojitá ID100 (100L)

808.00  s DPH
Izolované napájačky  sú vyrobené z vysoko kvalitného polyetylénu. Dvojité steny napájačiek sú vyplnené polyuretánovou penou, ktorá udržuje optimálnu teplotu vody aj v extrémnych klimatických podmienkach.Vodu chráni špeciálny kryt, ktorý sa dá jednoducho otvoriť nástrčkovým kľúčom. Zvieratká majú prístup k vode stlačením bielej gule. Správne používanie polievačov zabraňuje zamrznutiu vody aj pri -25ºC. Hlavnou výhodou týchto napájačiek je, že nepotrebujú elektrinu, ako iné nemrznúce napájačky. Sú tiež veľmi účinné pri udržiavaní chladu vody počas teplých dní.

Izolovaná Napájačka dvojitá ID80 (80L)

668.00  s DPH
Izolované napájačky sú vyrobené z vysoko kvalitného polyetylénu. Dvojité steny napájačiek sú vyplnené polyuretánovou penou, ktorá udržuje optimálnu teplotu vody aj v extrémnych klimatických podmienkach.Vodu chráni špeciálny kryt, ktorý sa dá jednoducho otvoriť nástrčkovým kľúčom. Zvieratká majú prístup k vode stlačením bielej gule. Správne používanie polievačov zabraňuje zamrznutiu vody aj pri -25ºC. Hlavnou výhodou týchto napájačiek je, že nepotrebujú elektrinu, ako iné nemrznúce napájačky. Sú tiež veľmi účinné pri udržiavaní chladu vody počas teplých dní.

Izolovaná Napájačka ID25 (25L)

439.00  s DPH
Izolované napájačky JFC sú vyrobené z vysoko kvalitného polyetylénu. Dvojité steny napájačiek sú vyplnené polyuretánovou penou, ktorá udržuje optimálnu teplotu vody aj v extrémnych klimatických podmienkach.Vodu chráni špeciálny kryt, ktorý sa dá jednoducho otvoriť nástrčkovým kľúčom. Zvieratká majú prístup k vode stlačením bielej gule. Správne používanie polievačov zabraňuje zamrznutiu vody aj pri -25ºC. Hlavnou výhodou týchto napájačiek je, že nepotrebujú elektrinu, ako iné nemrznúce napájačky. Sú tiež veľmi účinné pri udržiavaní chladu vody počas teplých dní.

Mrazuvzdorná izolovaná 1-guličková napájačka

697.00  s DPH

Jednoguľová izolovaná napájačka je mrazuvzdorná do -30°C.

Mrazuvzdorná izolovaná 2-guličková napájačka

920.00  s DPH

Vďaka dvojitým stenám izolovaným špeciálnou polyuretánovou penou si voda udržuje stálu teplotu 3 až 5°C v zime a 10 až 12°C v lete.

Nalievacia Napájačka s možnosťou ohrevu TOT _ (100L)

556.00  s DPH
Napájačky s nalievacím mechanizmom umožňujú rýchle vyprázdnenie použitej vody a uľahčujú čistenie. Jednoduchý a účinný čistiaci systém poskytuje zvieratám čerstvú, čistú pitnú vodu. Každá napájačka má plavákový ventil s kapacitou 35 l/min. (rýchle plnenie). Ventil udržuje stálu hladinu vody (100 l.), čo umožňuje napájanie 5 kráv súčasne. Napájačky sú zakončené hladkým povrchom zaisťujúcim bezpečnosť pri používaní a jednoduché čistenie. Sú dostupné s pozinkovaným rámom namontovaným na podlahu alebo stenu. Voliteľne je možné osadiť 250V alebo 24V výhrevné platne s transformátorom (bráni zamrznutiu vody).

Napájačka na vonkajšie použitie 150 l

210.00  s DPH

Stabilná a lacná napájačka pre vonkajšie použitie 150 l.

Napájačka na vonkajšie použitie 380 l

242.00  s DPH

Stabilná a lacná napájačka pre vonkajšie použitie 380 l.

Napájačka pre teľatá a ovce DBL2 (29,5L)

168.00  s DPH
Táto dlhá, úzka napájačka (29,5 l) môže byť umiestnená medzi ohrádky (ohrady). Výbava obsahuje: vstavaný plavákový ventil, kryt ventilu, 25 mm vypúšťaciu zátku a nerezové konzoly.