Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

HAVENS SENIOR CRUMBS 20kg

20.00  s DPH

Receptúra ​​pre celoživotnú vitalitu. Novinka, ktorá bola vyvinutá tak, aby dokonale napĺňala energetické a nutričné ​​požiadavky starnúcich koní.

St.Hippolyt Brandon XL

36.50  s DPH
Brandon XL je krmivo bez obsahu obilnín a melasy s moderovaným obsahom energie. Nahradením obilnými klíčkami mohol byť glykemický index ešte viacej znížený. Brandon xl je preto zvlášť vhodný i pre kone, u ktorých je z dôvodu zdravotných problémov nutné dbať na nízky obsah ľahko stráviteľných uhlohydrátov. Vedľa otrubov, ktoré sú známe pre ich efekt regulácie inzulínu, dodávajú vysoko hodnotné oleje vitálne látky a antioxidanty ako omega 3 mastné kyseliny, ktoré majú pre stabilizačnú funkciu inzulínu taktiež veľký význam.

St.Hippolyt – Vital Müsli Beste Jahre müsli 20kg

30.00  s DPH
Moderné müsli, bohaté na vlákninu vhodné pre citlivé a staršie kone, a pre šetrné vykŕmenie vychudnutých koní.   Potreba energie sa všeobecne s vyšším vekom koní znižuje, pretože je od nich požadované menej výkonu. Niekedy bránia vyššej záťaži zdravotné dôvody. Táto nižšia potreba dávky energie však nesmie spôsobiť, aby sa koňovi znížil aj prísun živín, predovšetkým stopových prvkov. Často majú staršie kone problémy so zubami a nedokážu tak kvalitne rozomlieť klasické jadro. Aj to môže byť dôsledkom častého chudnutia starších koní.