Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Platinum Performance® Olej Healthy Weight

110.00  s DPH

Zdravý zdroj omega-3 mastných kyselín

Zdravá hmotnosť, bohatá na omega-3 mastné kyseliny, je podporná mnohými spôsobmi, vrátane alergickej reakcie na sezónne alergény a pre zdravie kože, srsti, žalúdka a svalov. Pre kone, ktoré potrebujú pribrať na váhe, poskytuje Healthy Weight okrem krmiva aj kalórie. Je vyrobený z ľanového oleja, bohatého zdroja omega-3 mastných kyselín, čo z neho robí zdravú alternatívu kukuričného oleja.

Platinum Performance® Bio Sponge 1,8 kg

95.00  s DPH

Podporuje zdravú funkciu gastrointestinálneho traktu koní.

Bio-Sponge je doplnok pre zdravie koní určený na podporu zdravej gastrointestinálnej funkcie u žriebät a dospelých koní. Podávanie tohto vysoko účinného prípravku na podporu čriev je teraz jednoduché vďaka uvoľneniu Bio-Sponge v praktických striekačkách na jednotlivé dávky.

Platinum Performance® Bio Sponge 9,5 kg

169.00  s DPH

Podporuje zdravú funkciu gastrointestinálneho traktu koní.

Bio-Sponge je doplnok pre zdravie koní určený na podporu zdravej gastrointestinálnej funkcie u žriebät a dospelých koní.  Podávanie tohto vysoko účinného prípravku na podporu čriev je teraz jednoduché vďaka uvoľneniu Bio-Sponge v praktických striekačkách na jednotlivé dávky.

Platinum Performance® Bio Sponge Pasta 0,06 kg

30.00  s DPH

Podporuje zdravú funkciu gastrointestinálneho traktu koní

Bio-Sponge Pasta je doplnok pre zdravie koní určený na podporu zdravej gastrointestinálnej funkcie u žriebät a dospelých koní. Podávanie tohto vysoko účinného prípravku na podporu čriev je teraz jednoduché vďaka uvoľneniu Bio-Sponge Pasty v praktických striekačkách na jednotlivé dávky.

Platinum Performance® Equine

270.00  s DPH
Doplnkové krmivo pre kone Platinum Performance® Equine bol vytvorený z klinickej potreby ako komplexná formula omega-3 na transformáciu zdravia koní

Platinum Performance® Osteon 11kg – Podpora kostí a mäkkých tkanív

195.00  s DPH

Podporuje zdravie kostí a mäkkých tkanív

Kremík je dôležitým prvkom na udržanie zdravých kostí, šliach a väzov u koňa. Osteon obsahuje vysoko biologicky dostupnú prírodnú formu kremíka nazývanú zeolit ​​na podporu pevnosti a zdravia kostí. Osteon sa odporúča aj vtedy, keď je potrebná podpora konskej chrupavky alebo šliach.

Platinum Performance® Vitamín E

185.00  s DPH

Prírodný antioxidant

Vitamín E pôsobí ako antioxidant, pomáha zvyšovať aktivitu buniek a chráni bunkové membrány pred voľnými radikálmi. Často sa používa na pomoc športovým koňom, ktoré pociťujú dočasnú bolesť, alebo koňom, ktoré vyžadujú antioxidačnú podporu.